Trabzon-Maçka’ya bağlı Hamsiköy Bekçiler Mevkiinde bulunmaktadır. Tesisimiz Trabzon Merkeze 55 km. ve Trabzon Havalimanı’na sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Ulaşım için bir çok alternatifler seçenek bulunmaktadır. Tesisimize Trabzon’dan hava, kara ve deniz yolu ile ulaşım mümkündür.

Havayolu ile ulaşım: İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan her gün tarifeli seferler ile Trabzon Havalimanı’na ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Karayolu ile ulaşım: Trabzon’dan, Gümüşhane -Erzurum anayoluna giriş yapılarak Maçka İlçesine(25km) gelinir. Maçka ilçesine girmeden sağdan Gümüşhane -Erzurum anayolu istikametine devamla (30 km) , Hamsiköy Bekçiler Mevkiine gelinir, (Hamsiköy Dağ Tesisleri Önü) oradan da sol taraftan anayoldan 1,5 km içeriye girilerek ulaşım sağlanmış olur.

Otobüs ile ulaşım: Trabzon Terminali’nden Gümüşhane–Bayburt veya Erzurum otobüslerine binilerek Hamsiköy Bekçiler Mevkii’nde inilerek, oradan da tesis arabasına binilerek ulaşım sağlanmış olur. ( Otobüs saati merkez ofis veya tesisimize bildirilmesi gerekir.) Hafta içi ve hafta sonu en geç 21:00’a kadar her saat başı otobüs bulunmaktadır.

NOT : Otobüs saatleri dışında gelindiği taktirde ek transfer ücreti alınarak ulaşım konusunda yardımcı olunur.