Trabzon Maçka ilçesine bağlı Hamsiköy Bekçiler Mevkiinde bulunmaktadır. Tesisimiz Trabzon Merkeze 55 km. ve Trabzon Havalimanı’na sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Ulaşım için bir çok alternatifler seçenek bulunmaktadır. Tesisimize Trabzon’dan hava, kara ve deniz yolu ile ulaşım mümkündür.

Karayolu ile ulaşım: Trabzon’dan, Gümüşhane -Erzurum anayoluna giriş yapılarak Maçka İlçesine(25km) gelinir. Maçka ilçesine girmeden sağdan Gümüşhane -Erzurum anayolu (eski yol) istikametine devamla (30 km) , Hamsiköy Bekçiler Mevkiine gelinir, (İvme Otel Önü) Hamsiköy tarihi yol levhası önünden giriş yapılarak ( anayoldan 1,5 km içeriye girilerek) ulaşım sağlanmış olur.

Otobüs & minibüs ile ulaşım: Trabzon Otogarından Gümüşhane ( Gümüşvadi araçlarına) binilerek Maçka Merkez veya Yeni Zigana tüneli girişinde inilerek, oradan da tesis aracımızla ( ek ücretli) ulaşım sağlanmış olur. ( Otobüs saati merkez ofis veya tesisimize bildirilmesi gerekir.) Hafta içi ve hafta sonu en geç 23:00’a kadar her saat başı araç bulunmaktadır.

NOT : Trabzon merkezden otobüs -minibüs saatleri dışında gelindiği taktirde ek transfer ücreti alınarak ulaşım konusunda yardımcı olunur.